Wander


Správný program pro naše Cowboys a dobrodruhy. Osm dní se sedmi noclehy, kdy pouze první dva a poslední spíme na Green Valley Ranch.
wanderreiten-0011 wanderreiten-00061. den

Příjezd na Green Valley Ranch a uvolnění se od vypětí z cesty při chladivém moku. Zbytek dne je volno. Večer, dovolí-li nám počasí, grilujeme u prskajícího táboráku.


2. den

Po příjemné snídani se jde samozřejmě ke koním. Každému je přidělen kůň a po připravení jdeme do sedel. Vyrážíme na cca 2 hodinovou seznamovací vyjížďku s koněm. V závěru zbude ještě mnoho času na odpočinek a načerpání sil na "Wanderritt".


3. - 7. den

Hned po snídani vyrážíme na náš pětidenní Wanderrit. Naše cesta vede nekonečnými loukami, hlubokými lesy, zkrátka rozmnitou přírodou. Občas sesedneme a protáhneme naše údy. Na Wandru je možné počítat s přebroděním řeky, což může přinést vzrušení nejen jezdcům, ale i koním.

Vychutnáme si cval a hned zapomeneme na pracovní stres. Kolem poledne dáme odpočinek, usedneme ke grilování. Skrze mnohdy členitý terén dorážíme k prvnímu cíli ubytování. Po ošetření koní a bohaté večeři rozebereme u lahodných moků uběhlá dobrodružství. Příštího rána vyrážíme dál.
Opravdová dobrodružství. Každý večer v předem vyhledané hospodě odpočinout, načerpat nové síly. Na konci pátého dne zpátky na Green Valley Ranch. Jenom odsedlat, opatřit koně a pak rovnou k táboráku. Je co si vyprávět dlouho do noci. Dle naší tradice je vypita závěrečná runda na náš účet.


8. den

Bohužel je dobrodružství u konce, ale při opouštění našeho ranche budeš jako cowboy a tuto zkušenost nikdy nezapomeneš. Adios Cowboy!
foto-rs-0020


Program zahrnuje 8 dní, 7 noclehů v různých hostincích v 1-3 lůžkových pokojích se sprchou a WC a polopenzí.


Naši Cowboys  prožijí 6 dní v sedle, to je cca. 30 hodin.


€  760.-


s vlastním koněm (včetně ustájení a jezd. doprovodu)

€ 580.-


Cena v Kč bude přepočtena dle aktuálního kurzu.Termíny
Nahoru