Ranch


Příjezd k Green Valley Ranch je velmi dobře popsán cedulemi, ale přesto je pro mnohé malým dobrodružstvím. Z obce Rožmberk vyjeď do kopce, zatáčkami lesem, potom rovinou a opět pár zatáčkami nahoru ...a opravdu ... před tebou leží v dlouhém údolí řeky Vltavy Green Valley Ranch.


foto-rs-0026 


Ranch o rozloze 170 ha vyrostl v nádherné, téměř nedotčené divoké a romantické přírodě. Hluboké lesy a rozlehlé louky bezděčně vzbuzují pocit volnosti, klidu a zároveň dobrodružství.



Základ Ranche tvoří boxové stáje pro 23 koní s přilehlou pískovou jízdarnou obklopenou rozlehlými výběhy a penzion s lokálem  a terasami, na kterých si po namáhavé jízdě vychutnáš odpočinek. K ubytování se nabízí jedno a dvoulůžkové pokoje + apartmány s možností přistýlky. Pokoje jsou stylové a ke každému je WC, umyvadlo a sprchový kout.



foto-rs-0003 foto-rs-0005



Snídaně se podávají dle počasí uvnitř, nebo venku na terase formou bufetu s čerstvým chlebem, domácím medem, různými pomazánkami, salámy a sýry.



Teplé večery prožíváme nejčasteji v přátelské atmosféře prskajícího táboráku, na kterém se griluje a vaří podle tradic Cowboys a kde se často dlouho do noci probírají zážitky z uplynulého dne.



V současnosti tvoří naše stádo 23 koní, převážně Quarter horse.



foto-rs-0010 foto-rs-0011



K Ranchi patří ještě slušné stádo Simentálských krav, v sezoně čítající 130ks včetně telat, které našim hostům dodává pocit opravdových Cowboys. Nastane-li čas přehnat stádo na nové pastviny, znamená to "do sedel honáci"!



Nahoru