Hvězdicové vyjížďky


1. den

Příjezd na Green Valley Ranch, v idylické atmosféře zdejší přírody rychle zapomenout na vypětí a cestu, uvolnit se. Večer se sejdeme u vydatné večeře a domluvíme přípravy na příští den.


2. den

Po klidné snídani samozřejmě jdeme ke koním. Každému je přidělen kůň, nasedlat a do sedel! Vyrážíme na cca 2 hodinovou seznamovací vyjížďku s koněm. V závěru zbývá ještě mnoho času na relaxaci, neboť následující den začíná Sternritt.


3. - 7. den

Po zakokrhání kohouta je na čase : Do sedel! Každý den něco nového, každý den poznávat krajinu z jiného směru a k večeru obracet zpět do příjemné atmosféry Green Valley Ranch. Proto "hvězdicový - Stern".

Správný program pro jezdce, kteří chtějí strávit hodně času v sedle, ale večery na ranči. Znamená to denně dát potřebné do sedlových tašek, přivázat je k sedlu a vyrazit na cca 7 hodinový výlet Šumavskou přírodou.

Po 2-3 hodinách  rozděláme oheň a pochutnáme si na čerstvě opečeném mase a moku, nebo dle tůry či počasí pojíme a popijeme jen tak. A pak líně lehnout do trávy po cowboysku jako v prérii, sedlo pod hlavu, klobouk do čela a relax. Vstávání je těžké, domov však volá a my obracíme na ranch. Tady nás čeká cowboy romantika u ohně, šťavnatý steak  či jiná dobrota s vychlazeným pivem či vínem a pro tvrdé boys a girls Whisky. Při západu slunce se líčí dobrodružství z právě prožitého dne.

Nechte se překvapit, kudy nás povede nový den, každý den za novýn cílem.


8. den
Náš "Stern" dovršil konce. Jezdci po příjemné snídani bourají stany. Loučení je těžké, ale každý může kdykoliv přijet.foto-rs-0025


foto-rs-0023


Náš Stern  vám dá poznat  okolí Green Valley Ranch a zažít dobrodružství.


Středem ″hvězdy″ je Green Valley Ranch.

Program zahrnuje 8 dní, 7 noclehů na Green Valley Ranch v 1-2 lůžkových pokojích se sprchou a WC a polopenzí  (snídaně + večeře). Naši Cowboys  stráví  6 dní v sedle, to je cca. 30 hodin.


€  600.-


s vlastním koněm (včetně ustájení a jezd. doprovodu)

€ 460.-


Cena v Kč bude přepočtena dle aktuálního kurzu.Termíny
Nahoru