COW WEEK


1. den

Příjezd na Green Valley Ranch, v idylické atmosféře zdejší přírody rychle zapomenout na vypětí a cestu, uvolnit se. Večer se sejdeme u vydatné večeře a domluvíme přípravy na příští den.2. den

Po klidné snídani samozřejmě jdeme ke koním. Každému je přidělen kůň, nasedlat a do sedel! Vyrážíme na cca 2 hodinovou seznamovací vyjížďku s koněm. V závěru zbývá ještě mnoho času na relaxaci, neboť následující den začíná COW WEEK.3. - 7. den

Po zakokrhání kohouta je na čase : Do sedel! Každý den něco nového, každý den poznávat krajinu z jiného směru a k večeru obracet zpět do příjemné atmosféry Green Valley Ranch.

Specielní program pro zkušené jezdce, kteří by rádi přičichli k práci Cowboys.

Kontrolovat krávy, ohrady a jejich případnou opravu, naučit se oddělovat dobytek, chytat do lasa a přehánět stádo. To vše v kombinaci s vyjížďkami do divoké přírody, siestami a grilováním u táboráku. Zkrátka něco, co jen tak nevyzkoušíš, něco, co Tě posune dál a možná splní i Tvůj dávný sen.

Nechte se překvapit, kudy nás povede nový den, každý den za novýn cílem.


8. den

Náš "COW WEEK" dovršil konce. Jezdci po příjemné snídani bourají stany. Loučení je těžké, ale každý může kdykoliv přijet.

foto-vs-01 foto-vs-03


 

Tento speciální program Vás naučí pracovat se skotem.


Program zahrnuje 8 dní, 7 noclehů na Green Valley Ranch v 1-2 lůžkových pokojích se sprchou a WC a polopenzí  (snídaně + večeře). Naši Cowboys  stráví  6 dní v sedle, to je cca. 22 hodin.


€  600.-


s vlastním koněm
dočasně nelze.


Cena v Kč bude přepočtena dle aktuálního kurzu.
Termíny
Nahoru