Skuteční cowboys


Jdeme na přehnání dobytka!

Na Green Valley Ranch musí být často dělána skutečná práce Cowboys. O 140 kusů dobytka musí být postaráno. Stádo se musí často nahánět na novou pastvinu, když uteče zahnat zpět. Čas k přehnání stáda nelze bohužel načasovat. Nastává při vypasení trávy. Ten, kdo má štěstí a prožije ho, se stává opravdovým Cowboys. Náš šéf převezme velení a rozděluje a posílá lidi na spávná místa. Často musí jezdec jet křovinami a nepřístupným terénem. Samozřejmě je stádo dovedena na novou pastvu. Tím ale práce nekončí. Musí se zkontrolovat ohrady a napajedla.
foto-vs-02 foto-ph-01Práce na ranči!

Vzhledem k velikosti ranče je zde mnoho práce. Nejen přehánění dobytka patří k práci Cowboys, ale též kontrola ohrad, stáda a podobně. To je u nás na denním pořádku. Často musí být opraveny ohrady, zatlučeny kůly a správně udělaná práce která tě zpotí. Po práci a srandě přichází siesta. Táborák, grilování se sedlem za hlavou, odpočinutí si než začne opět práce.

Vyčerpání a spokojení vracíme se my Cowboys na ranč za tichem a oddechem.

"Skuteční Cowboys" není žádný stálý program. Je to pouze možnost pobytu u nás. Na tento program je třeba se objednat, aby byla předem připravená potřebná práce.Nahoru